Оголошено конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з
вивезення твердих побутових відходів в селі Доробратово

1. Організатор конкурсу:
1.1. Найменування: Виконавчий комітет Доробратівської сільської ради Іршавського району Закарпатської області
1.2. Юридична адреса: 90113  село Доробратово, вул. Миру,12

2. Підстава для проведення конкурсу:
Рішення виконавчого комітету Доробратівської сільської ради "Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в селі Доробратово" від 27.02.2018 року № 4

3. Предмет конкурсу:
3.1. Перелік послуг: послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів з території села Доробратово.
3.2. Місце надання послуг: село Доробратово
3.3. Строк надання послуг: згідно з умовами договору.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
– наявність матеріально – технічної бази;
– вартість надання послуг;
– досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

- наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чиним законодавством України.
– наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
Обов’язковою умовою, для виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів, є забезпечення вивезення твердих побутових відходів на полігон, оскільки на території села Доробратово відсутнє сміттєзвалище.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:
Територія багатоповерхової та приватної житлової забудови в межах села Доробратово, орієнтовною площею 169.60  га.

6. Характеристика об’єктів утворення відходів:
– приватні будинки розміщені на всій території селища (575 дворів) ;
– суб’єкти господарювання;
– бюджетні установи;
– багатоквартирні будинки (2 будинки).

7. Отримання конкурсної документації:
7.1. Місце: 90113 село Доробратово вул. Миру,12
7.2. Спосіб: Особисто або поштою.

8. Умови подання конкурсних пропозицій:
8.1. Місце: 90113 село Доробратово, вул. Миру,12
8.2. Спосіб: Особисто або поштою.
8.3. Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – до 14:00 29 березня 2018 року.
8.4. Місце подання конкурсних пропозицій – Доробратівська сільська рада, село Доробратово, вул. Миру,12

9. Проведення конкурсу:
9.1. Місце: 90113 село Доробратово, вул. Миру,12
9.2. Дата: протягом 5 днів з дня закінчення прийняття документів.
9.3. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться о 15:00 02 квітня 2018 року за адресою: 90113 с.Доробратово, вул. Миру,12.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: 35-2-21