Наші вітання

Картинки по запросу вітання до дня місцевого самоврядування

Шановні працівники і ветерани

органів місцевого самоврядування,

депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.

Діяльність сільської ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців сільської ради. Нині на порядку денному ще багато проблем, розв’язання яких дасть можливість розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє. А визначальну роль у вирішенні життєво важливих  питань відіграють саме органи місцевого самоврядування.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.

Висловлюю  вдячність депутатам  ради, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

Голова сільської ради                               Коцовський Н.І.

Дорогі іменинники грудня!  Щиро вітаю Вас з днем народження!

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги,минають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

З повагою сільський голова Назар Коцовський